új termék
Elérhető
Figyelmeztetés: Alacsony darabszám a raktárban!
Elérhetőség dátuma:
Javasolt használat: | Lakossági |
Kialakítás: | Orsós (lineáris) |
Hálózati feszültség: | 230V |
Motor hálózati feszültsége: | 230V |
Teljesítmény: | 280W |
Áramfelvétel: | 1,7A |
Lökethossz: | 300mm |
Tolóerő: | 2800N |
Nyitási idő 90 fok-ra: | 17 sec. |
Önzáró kivitel: | igen |
Végálláskapcsoló: | Kapu ütköző |
Munkahányad: | 40% |
Túlmelegedés védelem: | 150C |
Kültéri védelem: | IP54 |
Működési hőmérséklet: | -20Cº |
Működési hőmérséklet max.: | 55C |
Súly: | 5kg. |
Kapu legnagyobb súlya: (szűrésnél a megfelelő méretet és a kisebb értékeket is jelöld be) | 350kg. |
Kapuszárny max. hossza: (szűrésnél a megfelelő méretet és a nagyobb értékeket is jelöld be) | 2m. |
Kondenzátor: | 8uF |
Kapuszárny max. benyúlása: ( szűrésnél a megfelelő méretet és a nagyobb értékeket is jelöld be) | 10cm |
Kulcsos áramszüneti kioldó: | igen |
Rádióvevő frekvencia: | 433,92MHz |
Automata zárás: | igen |
Rádióadók maximális száma: | 100 |
Társasházi funkció: | igen |
Kódrendszer | Fix |
Kiskapu funkció: | igen |
Helyi nyomógombok használata: | igen |
Gyorsítás-lassítás: | igen |
Szabályozható motornyomaték: | igen |
Állítható motoridők: | igen |
Külső belső fotocellák kezelése: | igen |
Elektromos zár vezérlés: | külön modullal |
Kertvilágítás: | igen |
Biztonsági szegély vezérlés: | igen |
Kimeneti feszültség kiegészítők részére (pl. infra) | 24V |
Kimenet a villogó részére: | 24V szaggatott |
Vezérlés dobozának kültéri védettsége: | IP43 |
Vezérlő típusa: | Digitális programozás (öntanuló) |
Villogó: | Van |
Enkóder (elakadás érzékelő) | Van |
Biztonsági fotocellák: | Tartalmazza |
A neves gyártó terméke: orsós, önzáró kapumozgató teljes készlet kétszárnyas kapukhoz.
Ebben a szettben a gyári Proteco vezérlést találod meg, ez nem ugyanúgy "működik" mint amit máshol kapható sokszor 15%-al olcsóbb szettekben találsz. A gyakorlott telepítők CSAK EZT szerelik, ők tudják is miért. Az infrasorompó, távirányító is Proteco.
Két db. nagy hatótávolságú remek design-ú Proteco Angie távirányító és villogó is a dobozban lesz.
Digitális vezérléssel, mely stabil, másodperce állítható időzítésekkel, elakadásérzékeléssel, hibakijelzéssel és külön modullal elektromos zár működtetéssel több mint az analóg vezérlés.
Családi házakhoz ajánljuk, ahol a stabil működés és a kiváló ár-érték arány a fontos. Ráadásul kovácsoltvas vagy fekete színű kapukon is remekül mutat.
Az egyik legrégebbi, több évtizedes múltú európai gyártó, stabil szervizháttér, ez már a zártabb, megújult 2022-es motor verzió.
Magyar nyelvű használati útmutatóval és üzembehelyezési utasítással szállítjuk.
A Kit Leader 3 kapunyitó szett tartalma:2db Leader 3-as motor
Q80A gyári vezérlés
2 db. rádió távirányító
1pár fotocella
Kültéri lámpa
A szükséges motortartó szerelvények.
Beépített elakadásérzékelés.
Válasz
Kedves József!
Igen, a termék adatlapján lejjebb görgetve találsz távirányítót, gyárilag két db Angie jár a szetthez, azt ajánljuk.
A motorhoz adott konzol alkalmas zártszelvényre való felszerelésre, 3 db csavarral lehet felfúrni.
távkapcs
Üdv. Lehet ehez a szetthez vásárolni külön még távirányitót? Nekem 4 db kellene összesen.
A szett tartalmaz olyan konzolt is, hogy a kerités zárt szelvényére lehessen szerelni?
Köszönettel
Nagy József
Proteco
Eddig nem ismertem a Proteco márkát, egyik ismerősöm mondta, hogy neki ilyen van és tökéletes. Rendeltem is egy szettet, sok találgatás és nézelődés után. 2 napig tartott a felszerelés, vezetékeléssel és kiépítéssel együtt. Aztán jött a kellemes csalódás, az automata programozás. Kb 2 perc alatt beprogramozta saját magát a rendszer és már kész is volt. Nagyon egyszerű beállítani. Hibátlanul üzemel és gyorsan becsukja a kaput. Eddig egyszer fordult elő hiba, hogy a fogadó szárny valamiért elkésett a másiktól és fordítva csukott be (lehet hogy a kutya beállt a kapu útjába, még szoknia kell). Ezt az egy késleltetést kellett rajta állítanom, azóta hibátlan.
Ár érték arányban nagyon megfelelő, csak gyári Proteco alkatrészek vannak benne, a leírás átlátható és könnyen értelmezhető, a villogó és az infra kicst lehetne modernebb külsejű is, de funkcióját ellátja, halk csendes működésű, nem kelnek a szomszédok kapucsapkodásra, mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kertvilágítás
A kertvilágítás külön kiegészítő modullal működik (MRX01), az elakadásérzékelés alapból a panelon van.
Érdeklődés
Üdvözlöm. Érdeklődnék hogy ehez a vezérléshez tartozék a kertvilágítás modúl ,vagy külön rendelhető?
189 000 Ft
169 000 Ft
185 000 Ft
314 000 Ft
274 500 Ft
296 500 Ft
234 000 Ft
598 000 Ft
448 000 Ft
204 900 Ft
167 900 Ft
459 000 Ft
399 900 Ft
269 000 Ft
229 900 Ft
165 000 Ft
199 000 Ft
319 900 Ft
258 000 Ft
339 900 Ft
189 900 Ft
599 000 Ft
176 000 Ft
175 900 Ft
255 900 Ft
169 900 Ft
345 900 Ft
177 700 Ft
177 700 Ft
174 000 Ft -40% 290 000 Ft