új termék
Beninca Kit Bill-5 komplett kapunyitó szett nagyméretű kétszárnyas kapukhoz. Maximum 2*5 m-es kapuszárnyhoz, 2*700kg.-ig. 2 db. motor, vezérlés, 2 db távirányító, biztonsági fotocella. Kertvilágítás funkció. Elektromos zár vezérlés. Kifelé nyíló kapu nyitására is alkalmas.





Figyelmeztetés: Alacsony darabszám a raktárban!
Elérhetőség dátuma:
| Javasolt használat: | Lakossági |
| Kialakítás: | Orsós (lineáris) |
| Hálózati feszültség: | 230V |
| Motor hálózati feszültsége: | 230V |
| Teljesítmény: | 170W |
| Áramfelvétel: | 1,35A |
| Lökethossz: | 500mm |
| Tolóerő: | 3200N |
| Nyitási idő 90 fok-ra: | 21 sec. |
| Önzáró kivitel: | igen |
| Végálláskapcsoló: | Kapu ütköző |
| Munkahányad: | 30% |
| Túlmelegedés védelem: | 140C |
| Kültéri védelem: | IP54 |
| Működési hőmérséklet: | -20Cº |
| Működési hőmérséklet max.: | 50Cº |
| Súly: | 7,2kg |
| Kapu legnagyobb súlya: (szűrésnél a megfelelő méretet és a kisebb értékeket is jelöld be) | 700kg. |
| Kapuszárny max. hossza: (szűrésnél a megfelelő méretet és a nagyobb értékeket is jelöld be) | 5m |
| Kondenzátor: | 10μF |
| Kapuszárny max. benyúlása: ( szűrésnél a megfelelő méretet és a nagyobb értékeket is jelöld be) | 25cm |
| Kulcsos áramszüneti kioldó: | igen |
| Rádióvevő frekvencia: | 433,92MHz |
| Automata zárás: | igen |
| Társasházi funkció: | igen |
| Kódrendszer | Ugrókódos |
| Kiskapu funkció: | igen |
| Helyi nyomógombok használata: | igen |
| Gyorsítás-lassítás: | igen |
| Szabályozható motornyomaték: | igen |
| Állítható motoridők: | igen |
| Külső belső fotocellák kezelése: | igen |
| Elektromos zár vezérlés: | igen |
| Kertvilágítás: | igen |
| Kimeneti feszültség kiegészítők részére (pl. infra) | 24V |
| Kimenet a villogó részére: | 230V fix |
| Vezérlés dobozának kültéri védettsége: | IP56 |
| Biztonsági fotocellák: | Tartalmazza |
Orsós kapumozgató kit kétszárnyas kapukhoz.
Kifelé nyíló kapukhoz is alkalmas.
Családi házakhoz, óránként 9-10 nyitásra tervezett, termikus védelemmel ellátott kiváló termék, ami ráadásul kovácsoltvas fekete kapukon bármelyik ezüst vagy fekete műanyag burkolatos motornál jobban mutat. Kissé nehezebb súlyú (max 700kg) kapuszárnyakhoz.
Európai gyártmány, stabil háttér.
A szett tartalmazza:
-2db Bill-50M motor jobbos és balos
-2db 4 csatornás távirányító
-1pár fotocella
Természetesen magyar nyelvű használati útmutatóval és üzembehelyezési utasítással szállítjuk.
219 000 Ft
210 000 Ft
185 000 Ft
314 000 Ft
300 000 Ft
259 000 Ft
659 000 Ft
448 000 Ft
215 000 Ft
179 000 Ft
499 000 Ft
499 900 Ft
299 000 Ft
239 000 Ft
165 000 Ft
199 000 Ft
319 900 Ft
185 000 Ft
258 000 Ft
339 900 Ft
194 000 Ft
599 000 Ft
176 000 Ft
175 900 Ft
255 900 Ft
169 900 Ft
390 000 Ft
177 700 Ft
177 700 Ft
430 000 Ft