A kapu távnyitó hatótávolsága sok mindentől függ: a beépítettségtől, növényektől, terepviszonyoktól, a közelben működő hasonló eszközöktől és még a távirányítő akkumulátorának állapotától is.
Amikor a kapunyitó távirányítója csak kis távolságból működik egy külső antenna segít.
Roger R91/AN1/LR1 villogóra szerelhető antenna A Roger R92 sorozatú lámpára szerelhető 433,92MHz-en működő antenna. Alkalmazásával a rádiós kapuvezérlés hatótávolsága jelentősen megnő. 260*28mm
Antenna rádióvevők hatótávolságának növelésére. 433,9 MHz. 2,5m koax kábellel.
Anse 433 antenna rádióvevőkhöz 433,9 MHz-re. 2m koax kábellel, tartóval.
Nice ABF. Antenna kapunyitó rádióvevők hatótávolságának növelésére. 433,9 MHz. 3m koax kábellel. Elhajtható kivitel, szép design.
Flash 230 izzós kültéri villogó beépített 433,92 MHz antennával. 230V AC. Beépített villogtató elektronika. Beépített antenna a rádióvevők hatótávolságának növelésére. Oszlop tetejére vagy vízszintesen elhelyezve oldalfalra is szerelhető. Méret: 75mm*100mm.
Flash 230 LED kültéri villogó beépített 433,92 MHz antennával. 230V AC. Beépített villogtató elektronika. Beépített antenna a rádióvevők hatótávolságának növelésére. Oszlop tetejére vagy vízszintesen elhelyezve oldalfalra is szerelhető. Méret: 75mm*100mm.
Flash LED DC kültéri villogó beépített 433,92 MHz antennával. 12-24V AC/DC. Villogtató elektronika. Beépített antenna a rádióvevők hatótávolságának növelésére. Oszlop tetejére vagy vízszintesen elhelyezve oldalfalra is szerelhető. Méret: 75mm*100mm.
V2 Ans433 külső antenna kapunyitó rádióvevőhöz. 2 koax kábellel. Az antenna az oszlop tetejére, vagy oldalára szerelhető, a távirányíó hatótávolságának növelése céljából. Hasznos azokon a helyeken, ahol sok hasonló eszköz működik, vagy a növényzet sok a rádióvevő és a távirányító között.
Antenna rádióvevők hatótávolságának növelésére. 868,3 MHz.-en működő rendszerkhez. 2m koax kábellel.