új termék







Elérhető
Figyelmeztetés: Alacsony darabszám a raktárban!
Elérhetőség dátuma:
| Javasolt használat: | Lakossági |
| Kialakítás: | Orsós (lineáris) |
| Hálózati feszültség: | 230V |
| Motor hálózati feszültsége: | 230V |
| Teljesítmény: | 280W |
| Áramfelvétel: | 1,7A |
| Lökethossz: | 300mm |
| Tolóerő: | 2800N |
| Nyitási idő 90 fok-ra: | 17 sec. |
| Önzáró kivitel: | igen |
| Végálláskapcsoló: | Kapu ütköző |
| Munkahányad: | 40% |
| Túlmelegedés védelem: | 150C |
| Kültéri védelem: | IP54 |
| Működési hőmérséklet: | -20Cº |
| Működési hőmérséklet max.: | 55C |
| Súly: | 5kg. |
| Kapu legnagyobb súlya: (szűrésnél a megfelelő méretet és a kisebb értékeket is jelöld be) | 350kg. |
| Kapuszárny max. hossza: (szűrésnél a megfelelő méretet és a nagyobb értékeket is jelöld be) | 2m. |
| Kondenzátor: | 8uF |
| Kapuszárny max. benyúlása: ( szűrésnél a megfelelő méretet és a nagyobb értékeket is jelöld be) | 10cm |
| Kulcsos áramszüneti kioldó: | igen |
| Rádióvevő frekvencia: | 433,92MHz |
| Automata zárás: | igen |
| Rádióadók maximális száma: | 100 |
| Társasházi funkció: | igen |
| Kódrendszer | Fix |
| Kiskapu funkció: | igen |
| Helyi nyomógombok használata: | igen |
| Gyorsítás-lassítás: | igen |
| Szabályozható motornyomaték: | igen |
| Állítható motoridők: | igen |
| Külső belső fotocellák kezelése: | igen |
| Elektromos zár vezérlés: | külön modullal |
| Kimeneti feszültség kiegészítők részére (pl. infra) | 24V |
| Kimenet a villogó részére: | 24V szaggatott |
| Vezérlés dobozának kültéri védettsége: | IP43 |
| Vezérlő típusa: | Digitális programozás (öntanuló) |
| Enkóder (elakadás érzékelő) | Van |
| Biztonsági fotocellák: | Tartalmazza |
A neves gyártó terméke: orsós, önzáró kapumozgató teljes készlet kétszárnyas kapukhoz.
Digitális T011 vezérléssel, mely stabil, másodperce állítható időzítésekkel, elakadásérzékeléssel, hibakijelzéssel és külön modullal elektromos zár működtetéssel több mint az analóg vezérlés.
Családi házakhoz ajánljuk, ahol a stabil működés és a kiváló ár-érték arány a fontos. Ráadásul kovácsoltvas vagy fekete színű kapukon is remekül mutat.
Az egyik legrégebbi, több évtizedes múltú európai gyártó, stabil szervizháttér.
Magyar nyelvű használati útmutatóval és üzembehelyezési utasítással szállítjuk.
A Kit Leader 3T kapunyitó szett tartalma:2db Leader 3-as motor
T011 vezérlés
2 db. rádió távirányító
1pár fotocella
A szükséges motortartó szerelvények.
Beépített elakadásérzékelés:
A legjobb termék, legjobb áron.
Köszönöm a jó tanácsokat szóban, és a külön rajzot az egyedi problémámra! Kiváló szakértelem, készséges gyors kiszolgálás. A kapunyitó leírását elolvasva egyedül is boldogultam, csak a kismegszakító bekötését kellett villanyszerelőre bízni. A kapu minden funkciója tökéletesen működik, a 2x2méteres kapuszárnyakkal is. Csak ajánlani tudom, főleg a digitális vezérlés miatt, ami nagyon megkönnyíti a beállításokat.
GUUT
Minden rendben, a szállítás megtörtént.
A vezérlés sokkal többet tud mint a szomszédom FULL néven futó hasonló motorja más vezérléssel.
Az öntanulás funkció kiválóan működik.
210 000 Ft
185 000 Ft
314 000 Ft
300 000 Ft
296 000 Ft
259 000 Ft
659 000 Ft
448 000 Ft
215 000 Ft
179 000 Ft
499 000 Ft
499 900 Ft
299 000 Ft
239 000 Ft
165 000 Ft
199 000 Ft
319 900 Ft
185 000 Ft
258 000 Ft
339 900 Ft
194 000 Ft
599 000 Ft
176 000 Ft
175 900 Ft
255 900 Ft
169 900 Ft
390 000 Ft
177 700 Ft
177 700 Ft
430 000 Ft