New product







Warning: Last items in stock!
Availability date:
| For use: | Residental, commercial |
| Config: | Fogaskerék kihajtás |
| Power supply: | 230V |
| Gear power supply: | 230V |
| Rating: | 250W |
| Current: | 1,7A |
| Thrust: | 350N |
| Opening speed: | 8,5m/min |
| Auro self-closed: | yes |
| Limit switch: | Electronic |
| Duty cycle: | 40% |
| Overload cutout: | 150C |
| Protection rating: | IP44 |
| Working temperature min.: | -20Cº |
| Max. working temperature.: | 55Cº |
| Weight: | 12kg. |
| Max. weight of gate: | 500kg. |
| Capacitor: | 8μF |
| Opening even in case of power cut: | yes |
| Radio frequency: | 433,92MHz |
| Auto closing: | yes |
| Max. transmitters pieces: | 100 |
| Multi-family function: | yes |
| Code system | Fix |
| Only one gate open: | yes |
| Push button working: | possible |
| Acceleration, deceleration | yes |
| Adjustable thrust: | yes |
| Adjustable working time: | yes |
| Inside outside photocells management: | yes |
| Electrolocker: | with module |
| Kimeneti feszültség kiegészítők részére (pl. infra) | 24V |
| Kimenet a villogó részére: | 24V szaggatott |
| Contol unit type: | Digital |
| Flasher | Include |
| Encoder | Included |
| Safety photocells | yes |
T011SoD sliding gate control panel datasheet
Only the gear, control panel is not incude.
Csak ajánlani tudom
Gyors, rugalmas Ügyfélszolgálat, gyors szállítás, a leírásnak megfelelő, termék.
Villogó csere
Lehet, de nem érdemes. A vezérlés villogtatja a lámpát, tehát nem fix 24V-ot ad ki, hanem impulzust.
A Pulsar 24 viszont beépített villogtató elektronikát tartalmaz, impulzusszerű feszültségre nem indul el.
Csere bere
Kérdésem ki lehet e cserélni a szettben a villogót ilyen típusra:Pulsar24 xenon villogó?
144 900 Ft
133 900 Ft
147 900 Ft
365 000 Ft
176 000 Ft
410 000 Ft
209 000 Ft
155 000 Ft
225 000 Ft
375 000 Ft
109 990 Ft
136 900 Ft
172 000 Ft
145 000 Ft
199 900 Ft
249 500 Ft
155 900 Ft
169 900 Ft
149 000 Ft
156 000 Ft
209 000 Ft
339 800 Ft