New product







Warning: Last items in stock!
Availability date:
| For use: | Residental, commercial |
| Config: | Fogaskerék kihajtás |
| Power supply: | 230V |
| Gear power supply: | 230V |
| Rating: | 300W |
| Current: | 2A |
| Thrust: | 440N |
| Opening speed: | 10,5m/min |
| Auro self-closed: | yes |
| Limit switch: | Electronic |
| Duty cycle: | 40% |
| Overload cutout: | 150C |
| Protection rating: | IP44 |
| Working temperature min.: | -20Cº |
| Max. working temperature.: | 55Cº |
| Weight: | 12kg. |
| Max. weight of gate: | 800kg. |
| Capacitor: | 10μF |
| Opening even in case of power cut: | yes |
| Radio frequency: | 433,92MHz |
| Auto closing: | yes |
| Max. transmitters pieces: | 100 |
| Multi-family function: | yes |
| Code system | Fix |
| Only one gate open: | yes |
| Push button working: | possible |
| Acceleration, deceleration | yes |
| Adjustable thrust: | yes |
| Adjustable working time: | yes |
| Inside outside photocells management: | yes |
| Electrolocker: | with module |
| Kimeneti feszültség kiegészítők részére (pl. infra) | 24V |
| Kimenet a villogó részére: | 24V szaggatott |
| Contol unit type: | Digital |
| Flasher | Include |
| Encoder | Included |
| Safety photocells | yes |
T011SoD sliding gate control panel datasheet
Only the gear, control panel is not incuded.
Plusz fogasléc
Igen, rendelhető, a termék adatlapján az ajánlott kiegészítők között megtalálja.
A szettet a C073 fogasléccel szállítjuk, akár fél métert is rendelhet belőle.
Kérdés
Kérdésem, hogy a 4 m fogasléchez rendelhető-e még + 1 m? Ha igen, mennyiért?
144 900 Ft
133 900 Ft
147 900 Ft
365 000 Ft
176 000 Ft
410 000 Ft
209 000 Ft
155 000 Ft
225 000 Ft
375 000 Ft
109 990 Ft
136 900 Ft
172 000 Ft
145 000 Ft
199 900 Ft
249 500 Ft
149 900 Ft
169 900 Ft
149 000 Ft
156 000 Ft
209 000 Ft
339 800 Ft