Neuer Artikel







Achtung: Letzte verfügbare Teile!
Lieferdatum
| Vorgeschlagenen Verwendung: | Handels |
| Typ: | Fogaskerék kihajtás |
| Spannungsversorgung: | 230V |
| Getriebe Stromversorgung: | 230V |
| Leistung: | 300W |
| Aktuell: | 2A |
| Schub: | 440N |
| Nyitási sebesség: | 10,5m/min |
| Selbsthemmende: | igen |
| Endschalter: | Elektronik |
| Munkahányad: | 40% |
| Wärmeschutz: | 150C |
| Schutzart: | IP44 |
| Betriebstemperatur min: | -20Cº |
| Betriebstemperatur max.: | 55C |
| Gewicht: | 12kg. |
| Kapu legnagyobb súlya: | 800kg. |
| Kondensator: | 10μF |
| Kulcsos áramszüneti kioldó: | igen |
| Frequenz: | 433,92MHz |
| Automatische Wiederschließfunktion: | Ja |
| Rádióadók maximális száma: | 100 |
| Mehrfamilienhaus Funktion: | Ja |
| Code | Fix |
| Kiskapu funkció: | igen |
| Helyi nyomógombok használata: | igen |
| Gyorsítás-lassítás: | igen |
| Szabályozható motornyomaték: | igen |
| Állítható motoridők: | igen |
| Külső belső fotocellák kezelése: | igen |
| Mágnesszár vezérlés: | külön modullal |
| Kimeneti feszültség kiegészítők részére (pl. infra) | 24V |
| Kimenet a villogó részére: | 24V szaggatott |
| Motor Steuerungen: | Digital |
| Villogó | Van |
| Enkoder | Imbegriffen |
| Biztionsági fotocellák | Tartalmazza |
TECNO TsOD Schiebetore Steuereinheit DATENBLATT
Nur das Getriebe, Bedienfeld nicht im Lieferumfang enthalten.
Plusz fogasléc
Igen, rendelhető, a termék adatlapján az ajánlott kiegészítők között megtalálja.
A szettet a C073 fogasléccel szállítjuk, akár fél métert is rendelhet belőle.
Kérdés
Kérdésem, hogy a 4 m fogasléchez rendelhető-e még + 1 m? Ha igen, mennyiért?
144 900 Ft
133 900 Ft
147 900 Ft
365 000 Ft
176 000 Ft
410 000 Ft
209 000 Ft
155 000 Ft
225 000 Ft
375 000 Ft
109 990 Ft
136 900 Ft
172 000 Ft
145 000 Ft
199 900 Ft
249 500 Ft
149 900 Ft
169 900 Ft
149 000 Ft
156 000 Ft
209 000 Ft
339 800 Ft