Neuer Artikel





Achtung: Letzte verfügbare Teile!
Lieferdatum
| Vorgeschlagenen Verwendung: | Handels |
| Typ: | Fogaskerék kihajtás |
| Spannungsversorgung: | 230V |
| Getriebe Stromversorgung: | 230V |
| Leistung: | 250W |
| Aktuell: | 1,35A |
| Selbsthemmende: | igen |
| Endschalter: | Elektronik |
| Munkahányad: | 40% |
| Wärmeschutz: | 150C |
| Schutzart: | IP44 |
| Betriebstemperatur min: | -20Cº |
| Betriebstemperatur max.: | 55C |
| Gewicht: | 12kg. |
| Kapu legnagyobb súlya: | 600kg. |
| Kondensator: | 8uF |
| Kulcsos áramszüneti kioldó: | igen |
| Frequenz: | 433,92MHz |
| Automatische Wiederschließfunktion: | Ja |
| Rádióadók maximális száma: | 60 |
| Mehrfamilienhaus Funktion: | Ja |
| Code | Rolling |
| Kiskapu funkció: | igen |
| Helyi nyomógombok használata: | igen |
| Gyorsítás-lassítás: | igen |
| Szabályozható motornyomaték: | igen |
| Állítható motoridők: | igen |
| Külső belső fotocellák kezelése: | igen |
| Kimeneti feszültség kiegészítők részére (pl. infra) | 12V |
| Kimenet a villogó részére: | 230V fix |
| Schutzart | IP56 |
| Villogó | Van |
| Biztionsági fotocellák | Tartalmazza |
2500 Esztergom
Kiválo,De kéne egy kapcsolási rajz
144 900 Ft
133 900 Ft
147 900 Ft
365 000 Ft
176 000 Ft
410 000 Ft
209 000 Ft
155 000 Ft
225 000 Ft
375 000 Ft
136 900 Ft
172 000 Ft
145 000 Ft
199 900 Ft
249 500 Ft
155 900 Ft
149 900 Ft
169 900 Ft
149 000 Ft
156 000 Ft
209 000 Ft
339 800 Ft